Вівторок, 12.12.2017, 13:59 Гість | "Гості" Гість | RSSу

Головна » 2015 » Лютий » 10 » Відкрито масові онлайн-курси з підготовки до ЗН
Відкрито масові онлайн-курси з підготовки до ЗН

Неприбутковий громадський проект «Prometheus» спільно з партнерами з «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.
Наша мета – зробити найякіснішу підготовку до ЗНО доступною всім абітурієнтам незалежно від місця проживання, наявності коштів на послуги репетиторів, чи рівня викладання в школі. Нові курси також допоможуть абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій та біженцям.

В найближчі місяці на платформі «Prometheus» з’являться курси з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії та англійської мови.

Кожен курс проекту складається з ілюстрованих відео лекцій та інтерактивних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання, а також форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання викладачу та спілкуватися один з одним. Все, що знадобиться для участі в такому курсі, – комп’ютер та наявність доступу до мережі Інтернет.

Курси доступні за таким посиланням: http://prometheus.org.ua/zno
Громадський неприбутковий проект «Prometheus» надає вільний і абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків. За перші три місяці з моменту відкриття проекту на ньому зареєструвалося більше 50 тисяч користувачів.

Переглядів: 272 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »