Четвер, 19.10.2017, 22:12 Гість | "Гості" Гість | RSSу

Головна » 2011 » Вересень » 11 » «Увага! Діти на дорозі!»
«Увага! Діти на дорозі!»

З 20 серпня - 20 вересня 2011 року в столиці проходить рейд «Увага! Діти на дорозі». Головною метою цього заходу є збереження життя і здоров'я дітей на дорогах.
Літні канікули вже завершились і всі школярі повернулись з відпочинку та пішли до школи. Саме тепер, маленьким пішоходам, як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих.
Влітку більшість дітей відпочивають, як правило там, де транспорту обмаль: в селі, на дачі або біля моря, - говорить Ігор Опанасенко т.в.о начальника столичної ДАІ. Напередодні нового навального року в столицю повернуться тисячі дітей, які за цей час відвикли від інтенсивного руху і, звичайно ж забули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загально відомі речі - перед тим, як перейти дорогу необхідно зупинитись, подивитись праворуч і ліворуч. Також варто акцентувати увагу маленьких пішоходів, що навіть на зебрі і можна переходити дорогу лише переконавшись, що всі машини зупинились.

Необхідно врахувати, що у дітей нинішнього покоління немає страху перед транспортом і тому вони часто не замислюються над тим, як поводити себе на дорозі. І ось результат з початку нинішнього року в автопригодах на столичних дорогах одна дитина загинула, і 111 отримали травми.
Щоб упередити можливі нещасні випадки з маленькими пішоходами столична Державтоінспекція оголосила про проведення традиційного рейду "Увага! Діти на дорозі!".
В ході цих заходів інспектори ДАІ чергуватимуть біля шкіл, що прилягають до проїзної частини. Це безумовно підвищить дисципліну і водіїв, і маленьких пішоходів. А, першого вересня в "День знань" наші працівники спільно з педагогами в усіх навчальних закладах проведуть уроки дорожньої грамоти.
Дітям, які дотримаються правил безпечної поведінки на дорозі співробітники ДАІ вручать значки - флікери. Вони відбивають світло у темний період доби. Таким чином водієві легше помітити дитину на дорозі .
А для маленьких порушників передбачено, дещо інший подарунок - повідомлення батькам. Окрім інформації на ньому надруковано основні правила поведінки на дорозі. Їх буде корисно прочитати і дорослим і дітям.

За інформацією офіційного сайту управління ДАІ ГУ МВС України в м.Києві

Переглядів: 1618 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0