Четвер, 19.10.2017, 21:57 Гість | "Гості" Гість | RSSу

Головна » 2011 » Серпень » 28 » Пройти медогляд до 1 вересня мають лише першокласники, – МОЗ
Пройти медогляд до 1 вересня мають лише першокласники, – МОЗ

Щорічний обов'язковий медичний огляд до початку навчального року мають пройти лише діти, які йдуть у перший клас

Про це на прес-конференції повідомила заступник директора департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України Альона Терещенко.

"Якщо дитина станом на 1 вересня 2011 року не має довідки щодо результатів проходження обов'язкового медичного огляду, це не є підставою для того, щоб вона не відвідувала заклад освіти... Але це не поширюється на дітей 5-6 років, які йдуть у перший клас: вони повинні пройти щорічний профілактичний огляд перед школою", - сказала вона.

Решта школярів можуть зробити це протягом календарного року, повідомила Терещенко.

Альона Терещенко додала, що порядок проведення щорічних обов'язкових медичних оглядів дітей шкільного віку, затверджений спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерством освіти і науки, передбачає, що вони проводяться один раз на рік у зручний для батьків школяра час, виключно у закладах охорони здоров'я, а не у школі, і тільки в присутності батьків.

Довідку про стан здоров'я дитини лікар також має заповнювати в присутності батьків і повідомляти їм про свої рекомендації.

За словами Терещенко, такий порядок проведення щорічних обов'язкових медоглядів школярів у Києві було запроваджено ще минулого року. Завдяки цьому вдалося уникнути соціального напруження і черг у поліклініках напередодні початку навчального року, тож тепер його поширено на всю країну.

За матеріалами: Укринформ

Переглядів: 350 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0